top of page

Ööbiku Gastronoomiatalu kinkekaardi kasutajatingimused

 

Ööbiku Gastronoomiatalu kinkekaardi müüjaks on Gastro talu OÜ (Kuimetsa küla, Raplamaa, 79302, registrikood 12520124, tel 56935515, e-posti aadress: ants@oobiku.ee).

Ööbiku Gastronoomiatalu kinkekaarte saab osta vabalt valitud väärtusega.

Ööbiku Gastronoomiatalu kinkekaart antakse üle või saadetakse ostjale või ostja poolt määratud kolmandale isikule.

Ööbiku Gastronoomiatalu pakub teenuseid vaid eelneva kokkuleppe alusel. Reserveeringuid Ööbiku restosse kinnitatakse tingimusel, kui restoranis on vähemalt 10 külastajat kokku.

Ööbiku Gastronoomiatalu kinkekaarti saab kasutada maksevahendina Ööbiku Gastronoomiatalu poolt pakutavate teenuste eest ja kinkekaardil oleva summa ulatuses. Kui ostusumma ületab Ööbiku Gastronoomiatalu kinkekaardil oleva summa, on võimalik puudujääv summa maksta sularahas või pangakaardiga.

Ööbiku Gastronoomiatalu kinkekaarti ei saa vahetada rahaks.  

Ööbiku Gastronoomiatalu kinkekaart kehtib 6 kuud alates selle ostmisest. Tähtaja ületanud kinkekaart muutub maksevahendina kehtetuks, ei ole kasutatav ja selle väärtust ei tagastata, hüvitata ega vahetata.

Kinkekaardi ostmisel esitatud isikuandmed (eesnimi, perekonnanimi, e-posti aadress ja telefoninumber) on kaitstud ja neid töödeldakse vastavalt isikuandmete kaitset reguleerivatele õigusaktidele selleks, et müüja saaks vajadusel ostjaga ühendust võtta küsimustes, mis puudutavad kinkekaarti. Juhul, kui ostja on edastanud müüjale kinkekaardi saaja kohta isikuandmeid, siis müüja kasutab neid üksnes kinkekaardi saatmise eesmärgil. Kontaktandmeid ei kasutata pakkumiste tegemiseks ning kõik edastatud andmed kustutatakse kinkekaardi kehtivusaja lõppemisel. Andmete vastutav töötleja on müüja.

Kehtivad Ööbiku Gastronoomiatalu kinkekaardiga seotud tingimused on nähtavad internetiaadressil www.oobiku.ee. Ööbiku Gastronoomiatalu kinkekaardi müüjal on õigus tingimusi muuta avaldades uued tingimused samal internetiaadressil.

Hoia oma kinkekaarti sama hoolega kui sularaha. Tegemist on maksevahendiga.

bottom of page